Global Excel Summit, czyli najważniejsze wydarzenie nadchodzącego roku

Dwa dni. Światowej klasy eksperci Excela z tytułem MVP (Most Valuable Professional). Wystąpienia. Warsztaty. Strefa Expo. Porady i konsultacje. Networking z uczestnikami z całego świata. Tak w skrócie można opisać zbliżającą się wielkimi krokami konferencję Global Excel Summit.

O co chodzi?

Global Excel Summit to dwudniowe spotkanie globalnej społeczności zgromadzonej wokół najpopularniejszego arkusza kalkulacyjnego jakim jest Microsoft Excel. To przedsięwzięcie, którego celem jest wymiana wiedzy, doświadczeń oraz kontaktów. To miejsce, gdzie uczysz się praktycznej wiedzy od najlepszych specjalistów w branży.

Dla kogo?

Konferencja jest skierowana do osób wykorzystujących Excela w codziennej pracy, które chcą rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie, a być może mają w planach również certyfikację.

Jeśli chodzi o przedstawicieli konkretnych zawodów, to organizatorzy spodziewają się przede wszystkim księgowych, kontrolerów, analityków finansowych, project managerów, konsultantów czy deweloperów VBA. Inaczej ujmując – pasjonatów Excela.

Dlaczego warto?

Z mojej perspektywy udział w Global Excel Summit oferuje dużo wartości. Nie dość, że masz możliwość uczenia się od najlepszych praktyków w branży, zapoznania się z nadchodzącymi zmianami w programie, to jeszcze (a może przede wszystkim) masz jedyną i niepowtarzalną okazję wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami z innymi użytkownikami Excela. Kto wie, być może ktoś z nich borykał się z podobnym problemem w Excelu co Ty i teraz możesz skorzystać z jego rozwiązania, albo zainspiruje Cię do działania.

O czym mowa?

Agenda konferencji obejmuje wystąpienia 14 ekspertów, którzy przedstawią nadchodzące nowości w Excelu, zagłębią się w tematykę Power Query, podzielą się ciekawymi sztuczkami, omówią analizę danych z użyciem Excela czy też wytłumaczą jak zaprezentować w Power Poincie wyniki pracy wykonanej w arkuszu kalkulacyjnym.

Ponadto zaplanowane są całodniowe warsztaty, których celem jest dostarczyć słuchaczom sprawdzonej wiedzy gotowej do natychmiastowego zastosowania w praktyce. Wśród tematów wspomnieć można np. zaawansowane i interaktywne wykresy w Excelu, budowa panelu menedżerskiego dla modelu finansowego, model danych w Power Pivot.

Gdzie i kiedy?

Konferencja Global Excel Summit odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2020 roku w Londynie (Wielka Brytania), na terenie centrum konferencyjnego Olympia London.

Jak uczestniczyć?

Organizatorzy konferencji przewidzieli dwa rodzaje biletów: Visitor Pass oraz Delegate Pass.

Visitor Pass to jednodniowy bilet wstępu z dostępem do części ekspozycyjnej, gdzie zwiedzający może zapoznać się z ofertą firm szkoleniowych, doradczych oraz certyfikujących z Excela. Ponadto może skorzystać z poradnictwa zawodowego jak planować karierę z wykorzystaniem posiadanych umiejętności pracy z Excelem oraz jak można tą wiedzę potwierdzić certyfikatem. Bilet obejmuje również dwa losy na loterię dające szansę zgarnięcia ciekawych nagród.

Delegate Pass to dwudniowy bilet wstępu na konferencję. Wybierając tą opcję uczestnik decyduje co chce robić w każdym z dwóch dni. Dla przykładu w pierwszym dniu może uczestniczyć w siedmiu wystąpieniach ekspertów, a drugi dzień poświęcić na udział w warsztacie. Wybór tego biletu gwarantuje dostęp do znakomitych praktyków, do informacji z pierwszej ręki oraz jest wyjątkową i niepowtarzalną okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami globalnej społeczności użytkowników Excela. Oczywiście bilet Delegate Pass obejmuje również elementy wymienione w Visitor Pass.

Aktualnie trwa przedsprzedaż biletów (tylko do 23 grudnia), a ich ceny przedstawiają się następująco:

  • Delegate Pass – Early Bird 299,00 GBP + VAT
  • Visitor Pass – Early Bird 29,00 GBP + VAT

Po 23 grudnia bilety będą dostępne w standardowych, wyższych cenach:

  • Delegate Pass – Standard 399,00 GBP + VAT
  • Visitor Pass – Standard 39,00 GBP + VAT

Interesują Cię szczegóły konferencji? Kliknij tutaj: Global Excel Summit

Chcesz kupić bilet? Kliknij tutaj: Global Excel Summit 2020 Registration

UWAGA: Link do formularza rejestracyjnego jest linkiem afiliacyjnym. Jeżeli kupisz bilet na konferencję z tego linku, to otrzymam niewielką prowizję. Możesz również dokonać zakupu bezpośrednio ze strony Global Excel Summit i wtedy prowizja nie będzie mi przyznana. Wybór pozostawiam Tobie. ?

Spotkamy się?

Jeśli Excel to Twoje naturalne środowisko pracy, to zachęcam Cię do udziału w pierwszej edycji Global Excel Summit. Poza wiedzą merytoryczną, której będzie pod dostatkiem, masz wyjątkową okazję poznać innych miłośników najpopularniejszego arkusza kalkulacyjnego i zainspirować się do działania.

To jak widzimy się w Londynie? ?

P.S. Blog Excel dla księgowych jest partnerem medialnym Global Excel Summit.