Poznaj Power Query i odzyskaj kontrolę nad danymi

Czy to nie byłoby wspaniałe, gdybyś mógł przekształcać dane szybko i bez wysiłku, zostawiając za sobą frustrację i zyskując czas na to, co naprawdę się liczy?

Dołącz do szkolenia Power Query. Odkryj, jak to narzędzie może zmienić Twoje podejście do pracy z danymi, zapewniając Ci nie tylko oszczędność czasu, ale i większą satysfakcję z wykonywanych zadań.

mam do ciebie jedno pytanie.

Czy chciałbyś stać się gwiazdą w biurze, usprawniając procesy pracy z danymi tak, aby Twoje analizy i raporty wzbudzały podziw u kolegów i przełożonych?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zaoszczędzić godziny pracy i jednocześnie zwiększyć swoją wartość jako specjalista od danych?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

Szkolenie Power Query zostało stworzone specjalnie dla osób, które pragną opanować umiejętności pobierania i przekształcania danych w Excelu, automatyzując i upraszczając te procesy.

Bez względu na to, czy jesteś na początku swojej drogi z Excelem, czy też szukasz sposobów na zwiększenie efektywności swojej pracy – to szkolenie zapewni Ci komplet narzędzi i pewność siebie, niezbędne do osiągnięcia mistrzostwa.

Power Query to magiczne narzędzie w arsenale Excela, które umożliwia automatyzację pracy z danymi, oszczędzając Twój cenny czas. Jak jednak wykorzystać pełnię jego możliwości? To pytanie, które wielu z nas zadaje sobie codziennie. Szkolenie Power Query oferuje jasne odpowiedzi i konkretne rozwiązania, krok po kroku.

Jeśli więc masz dość tkwienia w miejscu i jesteś gotów, aby zacząć
ZOBACZ, co przygotowałem dla Ciebie

Edukacja

Otrzymasz dostęp do szkolenia online Power Query (agenda na dole strony).

Certyfikat

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat ukończenia, który możesz wpisać w swoje CV. Dokument wystawiany jest w języku polskim i angielskim.

Wsparcie

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w procesie nauki, to odezwij się do mnie. W trakcie szkolenia jesteś otoczony pełną opieką trenerską.

Społeczność

Boisz się, że będziesz działać w samotności? NIGDY! Będziesz w grupie innych osób, takich jak Ty. Otrzymasz tu dużo wsparcia i poznasz ludzi, takich jak Ty.

Zadania

Otrzymasz dedykowane zadania do samodzielnego wykonania, dzięki którym sprawdzisz jakie robisz postępy w nauce.

Materiały

Szkolenie online składa się z 11 modułów zawierających ponad 13 godzin lekcji wideo. Możesz oglądać po kolei, wracać do zapomnianych tematów, pauzować czy cofać nagrania.

Wiedza

Masz dostęp do sprawdzonej wiedzy i najlepszych praktyk. Uczysz się pobierać i przekształcać dane w najbardziej optymalny sposób.

Dostęp

Otrzymasz roczny dostęp do szkolenia online. Uczysz się w dogodnych dla Ciebie porach, w swoim tempie.

Gwarancja

Masz 14 dni na skorzystanie z wszystkiego co jest w środku. Nie spodoba Ci się? Wystarczy 1 email i otrzymujesz zwrot pieniędzy.

Opinie

Zadowoleni klienci

Zobacz, co o szkoleniu Power Query mówią jego uczestnicy.
Oni również kiedyś byli w tym samym miejscu co Ty teraz.

Lepszego kursu na rynku po prostu nie znajdziesz! Jest tu zawarta bogata wiedza z zakresu Excela i jego dodatku Power Query. Nie będziesz miał problemu z wdrożeniem jej do swoich codziennych obowiązków.

EMANUELA GAUDY

Z kursu jestem bardzo zadowolona. Polecam! W bardzo przystępny i zrozumiały sposób wszystko przedstawione. Excel towarzyszy mi w pracy praktycznie codziennie, PQ jest narzędziem, które pozwala usprawnić moją pracę.

ANNA SOBIESZEK

Przerabiałem kilka kursów o Power Query, ale ten kurs Michała otworzył mi oczy na pełne wykorzystanie PQ w pracy. Michał krok po kroku wprowadza nas w meandry PQ. Kurs genialny 10 na 10. Polecam.

WOJCIECH WIŚNIEWSKI

Zapoznaj się z zawartością szkolenia i sprawdź czego się nauczysz

#1

Startujemy z Power Query

Zrozum jak działa Power Query. Poznaj edytor zapytań i wykonaj pierwsze przekształcenia. Poznaj różne sposoby wyświetlania wyników. Zobacz jak łatwo odświeżać dane w gotowych raportach.

#2

Pobieranie danych

Importuj dane z różnych źródeł: tabeli, pliku tekstowego, skoroszytu Excela, folderu, sieci web. Zobacz jak załadować informacje z Google Sheets do Excela.

#3

Podstawowe przekształcenia danych

Poznaj typy danych. Przekształcaj tekst i liczby. Scalaj kolumny, usuwaj duplikaty, zamieniaj wartości i filtruj dane.

#4

Zaawansowane przekształcenia danych

Naucz się korzystać z kolumny z przykładów i kolumny warunkowej. Grupuj dane. Przekształcaj daty i czas.

#5

Kolumny przestawne i kolumny niestandardowe

Zobacz jak możesz anulować przestawienie kolumn. Używaj kolumny przestawnej i niestandardowej. Pomijaj kroki i wyszczególnij wartości.

#6

Łączenie danych

Zobacz jak łączyć dane z wielu skoroszytów albo plików z wybranego folderu. Naucz się łączyć arkusze unikając popularnych błędów.

#7

Scalanie danych

Zobacz jak scalać dane w zapytaniach. Poznaj różne rodzaje sprzężeń wykorzystywanych w tym procesie. Okryj czym jest dopasowanie rozmyte.

#8

Rozwiązywanie problemów

Zbierz dane z wielu wierszy do jednego. Oblicz różnicę wartości względem poprzedniego wiersza. Zastosuj wyszukiwanie przybliżone ze scalaniem albo przyrostowe ładowanie danych.

#9

Zrozumieć język M

Poznaj wyrażenie LET. Zrozum czym są tabele, listy i rekordy. Zacznij stosować parametry i naucz się obsługi błędów. Zobacz gdzie szukać dokumentacji języka M.

#10

Praca z funkcjami języka M

Poznaj funkcje tekstowe i funkcje listy. Stwórz kalendarz w tabeli. Scalaj wiersze do jednej komórki. Przekształcaj dane z użyciem funkcji niestandardowej.

#11

Importowanie danych ze wsparciem funkcji

Zobacz jak zdefiniować ścieżkę pliku jako parametr. Błąd Formula.Firewall. Co zrobić z nagłówkami o różnej wielkości liter. Dane zaczynające się od różnych wierszy.

Kto za tym stoi.

Oto instruktor, który przygotował dla Ciebie szkolenie.

Michał Sikorski

Twórca bloga Exceldlaksiegowych.pl. W prosty sposób wyjaśnia jak używać Excela w pracy biurowej. Pomaga innym usprawnić pracę i zdobywać umiejętności ważne w budowaniu kariery. Przeszkolił tysiące księgowych w całej Polsce.

Czy to dla mnie?

Dla kogo jest szkolenie Power Query…
a dla kogo nie jest?

Jeśli pragniesz opanować sztukę efektywnego pobierania i przekształcania danych, uczynić procesy danych w Excelu szybkimi i bezproblemowymi… szkolenie Power Query JEST dla Ciebie.

Jeśli chcesz zautomatyzować powtarzalne zadania i pożegnać się z monotonną pracą, wykorzystując swój czas na twórcze i strategiczne aspekty pracy… szkolenie Power Query JEST dla Ciebie.

Jeśli marzysz o tym, aby Twoje raporty i analizy były nie tylko dokładne, ale również tworzone w ułamku czasu, który poświęcasz teraz, dzięki zaawansowanym funkcjom Power Query… kurs Power Query JEST dla Ciebie.

Jeśli jednak sądzisz, że zaawansowane narzędzia Excela opanujesz bez zaangażowania i praktycznej nauki… szkolenie Power Query NIE jest dla Ciebie.

Jeśli uważasz, że inwestycja w rozwój swoich umiejętności w Excelu to niepotrzebny wydatek i wolą Twoją jest trwanie w status quo… szkolenie Power Query NIE jest dla Ciebie.

Jeśli Twoje zadania ograniczają się wyłącznie do podstawowych funkcji Excela i nie czujesz potrzeby rozszerzania swojej wiedzy o potężne narzędzia jak Power Query… kurs Power Query NIE jest dla Ciebie.

Oto wszystko, co otrzymasz
dołączając do szkolenia Power Query

Dołącz do szkolenia Power Query i ruszajmy z pracą.

Power Query

395 PLN

  • Roczny dostęp do szkolenia Power Query
  • Dożywotni dostęp do społeczności
  • Ponad 110 lekcji wideo
  • Wsparcie ze strony instruktora
  • Certyfikat ukończenia
  • Zadania i prace domowe
  • Dostęp do wszystkich aktualizacji
  • 14-dniowa Gwarancja satysfakcji (lub zwrot)

FAQ

Najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

Nie wiesz, czy szkolenie Power Query jest dla Ciebie? Chcesz o coś dopytać? Pisz śmiało, odpowiem na wszystkie pytania.

Kiedy ruszamy z pracą?

Naukę możesz rozpocząć od razu po zakupie szkolenia. Po potwierdzeniu płatności otrzymujesz dostęp do platformy z lekcjami wideo, materiałów oraz społeczności.

Czy będę miał dostęp do wszystkiego?

TAK. Dołączając, otrzymujesz dostęp do wszystkiego pierwszego dnia. Masz 14 dni na sprawdzenie, czy to, co przygotowałem jest dla Ciebie. Wierzę, że spodoba Ci się moje szkolenie. Masz jednak 100% pewność, że zobaczysz wszystko, zanim podejmiesz decyzję o pozostaniu na dłużej.

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście! Koszt dostępu do szkolenia online Power Query to koszt uzyskania przychodu. Składając zamówienie uzupełnij wszystkie dane niezbędne do wystawienia faktury.

Czy szkolenie zawiera licencję programu Microsoft Office?

NIE. Program Microsoft Office musisz kupić sam. Możesz też skorzystać z darmowej, 30-dniowej wersji próbnej.

Czy mogę zrezygnować?

Oczywiście. Możesz skorzystać z gwarancji. Masz 14 dni na zwrot bez pytania. Wchodzisz. Oceniasz. Sprawdzasz. Decydujesz. Jak jest źle, to piszesz 1 maila i dostajesz zwrot 100% zapłaconej kasy. Przelew w 1-2 dni.