Poznaj i zrozum zasady pracy z tabelami przestawnymi

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak sprawnie tworzyć raporty ułatwiające analizę danych? Czy chciałbyś pracować z danymi szybciej, precyzyjniej i bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej?

Dołącz do szkolenia Tabele przestawne. Ułatw sobie pracę z tabelami przestawnymi, naucz się tworzyć skuteczne raporty i stań się mistrzem analizy danych!

mam do ciebie jedno pytanie.

Czy chciałbyś błyszczeć w pracy, tworząc skuteczne raporty i analizując dane w sposób, który zachwyca zarówno kolegów z zespołu, jak i szefostwo?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak oszczędzić czas i zwiększyć swoją wartość jako pracownik?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

Szkolenie Tabele przestawne jest stworzone z myślą o osobach, które chcą nauczyć się pracy z tabelami przestawnymi od podstaw lub usystematyzować swoją wiedzę na ten temat.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Excelem, czy potrzebujesz nadrobić zaległości w tworzeniu raportów – to szkolenie dostarczy Ci niezbędnych umiejętności i pewności siebie.

Tabele przestawne to sekretna broń w świecie Excela. Z ich pomocą możesz tworzyć raporty, analizować dane i oszczędzać cenny czas. Ale jak się za to zabrać? To pytanie, które wielu z nas zadaje sobie codziennie. Moje szkolenie odpowiada na to pytanie, krok po kroku.

Jeśli więc masz dość tkwienia w miejscu i jesteś gotów, aby zacząć
ZOBACZ, co przygotowałem dla Ciebie

Edukacja

Otrzymasz dostęp do szkolenia online (agenda na dole strony) Tabele przestawne oraz materiałów bonusowych.

Certyfikat

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat ukończenia, który możesz wpisać w swoje CV. Dokument wystawiany jest w języku polskim i angielskim.

Wsparcie

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w procesie nauki, to odezwij się do mnie. W trakcie szkolenia jesteś otoczony pełną opieką trenerską.

Społeczność

Boisz się, że będziesz działać w samotności? NIGDY! Będziesz w grupie innych osób, takich jak Ty. Otrzymasz tu dużo wsparcia i poznasz ludzi, takich jak Ty.

Zadania

Otrzymasz dedykowane zadania do samodzielnego wykonania, dzięki którym sprawdzisz jakie robisz postępy w nauce.

Materiały

Szkolenie online składa się z 9 modułów zawierających ponad 8 godzin lekcji wideo. Możesz oglądać po kolei, wracać do zapomnianych tematów, pauzować czy cofać nagrania.

Wiedza

Masz dostęp do sprawdzonej wiedzy i najlepszych praktyk. Uczysz się budować skuteczne raporty tabel przestawnych.

Dostęp

Otrzymasz dożywotni dostęp do szkolenia online. Uczysz się w dogodnych dla Ciebie porach, w swoim tempie.

Gwarancja

Masz 14 dni na skorzystanie z wszystkiego co jest w środku. Nie spodoba Ci się? Wystarczy 1 email i otrzymujesz zwrot pieniędzy.

Opinie

Zadowoleni klienci

Zobacz, co o szkoleniu Tabele przestawne mówią jego uczestnicy.
Oni również kiedyś byli w tym samym miejscu co Ty teraz.

Michał ma talent do przekazywania wiedzy – co za tym idzie – niebywałą cierpliwość, szacunek i troskę do/o swoich słuchaczy. Umie zmotywować i docenić nawet każdy najmniejszy krok do przodu.

EWA JANISZEWSKA

Szkolenie prowadzone przez Michała w pełni spełniło moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, łatwość w przekazywaniu wiedzy, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że każdemu polecam współpracę z Michałem.

WIOLETTA WRONA

Wysoko oceniam zarówno treść szkolenia jak i profesjonalizm, wiedzę i kompetencje prowadzącego. Teoretyczny i praktyczny charakter zajęć pozwolił mi w jasny i zrozumiały sposób przyswoić nowe zagadnienia.

TOMASZ BINEK

Zapoznaj się z zawartością szkolenia i sprawdź czego się nauczysz

#1

Tabela przestawna

Odkryj czym jest tabela przestawna. Zobacz jak przygotowywać dane źródłowe. Utwórz swoją pierwszą tabelę, zmień jej źródło i lokalizację.

#2

Układ tabeli przestawnej

Porównaj różne układy tabeli przestawnej. Ponadto przyjrzyj się sumom częściowym i końcowym. Grupuj daty, liczby i tekst w tabeli.

#3

Formatowanie

Wykorzystaj style tabeli przestawnej i stwórz własny niestandardowy. Sformatuj wartości liczbowe, błędy i puste komórki w tabeli.

#4

Obliczenia

Sumuj wartości w raporcie. Obliczaj procenty, różnice. Twórz rankingi wartości. Poznaj pole i element obliczeniowy. Pokaż szczegóły tabeli.

#5

Model danych

Dowiedz się czym jest model danych i dodatek Power Pivot. Zbuduj tabelę z modelem danych. Pokaż tylko unikatowe wartości.

#6

Sortowanie

Poznaj podstawy sortowania raportu tabeli przestawnej. Sortuj ręcznie, niestandardowo i według listy niestandardowej.

#7

Filtrowanie

Filtruj tabele przestawne według wartości, dat i etykiet. Poznaj moc fragmentatorów i osi czasu. Filtruj wiele tabel jednocześnie.

#8

Formatowanie warunkowe

Wyróżniaj dane na podstawie wartości, tekstu i dat. Wizualizuj pierwsze i ostatnie elementy. Wstawiaj paski danych, skale kolorów i ikony.

#9

Wykresy przestawne

Twórz i formatuj wykresy przestawne. Wstawiaj wykresy przebiegu w czasie. Buduj panele menedżerskie tzw. dashboardy.

Kto za tym stoi.

Oto instruktor, który przygotował dla Ciebie szkolenie.

Michał Sikorski

Twórca bloga Exceldlaksiegowych.pl. W prosty sposób wyjaśnia jak używać Excela w pracy biurowej. Pomaga innym usprawnić pracę i zdobywać umiejętności ważne w budowaniu kariery. Przeszkolił tysiące księgowych w całej Polsce.

Czy to dla mnie?

Dla kogo jest szkolenie Tabele przestawne…
a dla kogo nie jest?

Jeśli chcesz zrozumieć tajniki analizy danych od podstaw i nauczyć się tworzyć skuteczne raporty… szkolenie Tabele Przestawne JEST dla Ciebie.

Jeśli chcesz samodzielnie pracować w Excelu bez proszenia innych o pomoc przy analizie danych… szkolenie Tabele Przestawne JEST dla Ciebie.

Jeśli pragniesz odzyskać czas, który mógłbyś przeznaczyć na bardziej wartościowe zadania, oraz zyskać pewność siebie w pracy z tabelami przestawnymi… kurs Tabele Przestawne JEST dla Ciebie.

Jeśli myślisz, że umiejętności w Excelu pojawiają się same, bez wysiłku, po dołączeniu do kursu… szkolenie Tabele Przestawne NIE jest dla Ciebie.

Jeśli uważasz, że nauka to strata czasu i nie jesteś gotów zainwestować w rozwijanie swoich umiejętności… szkolenie Tabele Przestawne NIE są jest Ciebie.

Jeśli obecnie pracujesz wyłącznie w Google Sheets i nie masz zamiaru rozszerzać swojego zakresu kompetencji w Excelu… kurs Tabele Przestawne NIE są jest Ciebie.

Oto wszystko, co otrzymasz
dołączając do szkolenia Tabele Przestawne

Dołącz do szkolenia Tabele Przestawne i ruszajmy z pracą.

Dostępnych 100 miejsc

Tabele Przestawne

245 PLN

  • Dożywotni dostęp do szkolenia Tabele Przestawne
  • Dożywotni dostęp do społeczności
  • Ponad 80 lekcji wideo
  • Wsparcie ze strony instruktora
  • Certyfikat ukończenia
  • Zadania i prace domowe
  • Dostęp do wszystkich aktualizacji
  • 14-dniowa Gwarancja satysfakcji (lub zwrot)

FAQ

Najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu

Nie wiesz, czy szkolenie Tabele przestawne jest dla Ciebie? Chcesz o coś dopytać? Pisz śmiało, odpowiem na wszystkie pytania.

Kiedy ruszamy z pracą?

Naukę możesz rozpocząć od razu po zakupie szkolenia. Po potwierdzeniu płatności otrzymujesz dostęp do platformy z lekcjami wideo, materiałów oraz społeczności.

Czy będę miał dostęp do wszystkiego?

TAK. Dołączając, otrzymujesz dostęp do wszystkiego pierwszego dnia. Masz 14 dni na sprawdzenie, czy to, co przygotowałem jest dla Ciebie. Wierzę, że spodoba Ci się moje szkolenie. Masz jednak 100% pewność, że zobaczysz wszystko, zanim podejmiesz decyzję o pozostaniu na dłużej.

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście! Koszt dostępu do szkolenia online Tabele przestawne to koszt uzyskania przychodu. Składając zamówienie uzupełnij wszystkie dane niezbędne do wystawienia faktury.

Czy szkolenie zawiera licencję programu Microsoft Office?

NIE. Program Microsoft Office musisz kupić sam. Możesz też skorzystać z darmowej, 30-dniowej wersji próbnej.

Czy mogę zrezygnować?

Oczywiście. Możesz skorzystać z gwarancji. Masz 14 dni na zwrot bez pytania. Wchodzisz. Oceniasz. Sprawdzasz. Decydujesz. Jak jest źle, to piszesz 1 maila i dostajesz zwrot 100% zapłaconej kasy. Przelew w 1-2 dni.